Susisiekite su mumis
Rašyk mums
KONFIGŪRUOKITE ANGARĄ
Pasirinkite kalbą
MENU

KONTAKTAI

Susisiekite su mumis
Skambinkite mums
Susisiekite su mumis
Rašyk mums

Eksporto skyrius

Mūsų partneris Lietuvoje

Artūras Jaruevičius

EKOANGARAI UAB
Laisves pr. 125
LT-06118 Vilnius

Tel. +370 686 02320
Fax +370 52195537
arturas@ekoangarai.lt

 

 

Lietuva + North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

DACH + Benelux

 

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

Kontaktiniai duomenys

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Įstatinis kapitalas: 6 670 000zł 
Įregistruota Valst. teismų registro Verslo subjektų registre Poznanės apylinkės teisme

Sąskaitos banke mBank Nr.: mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Susisiekite su mumis užpildę formą

Jūsų duomenų administratorius yra PROTAN ELMARK
Spustelėkite, kad sužinotumėte daugiau apie jūsų duomenų apsaugą.
Consent to the processing of personal data
Consent to contact in electronic form (e-mail)

Skambinkite mums

+370 686 02320

Kreipkitės į platintoją

Mūsų partneris Lietuvoje

Artūras Jaruevičius

EKOANGARAI UAB
Laisves pr. 125
LT-06118 Vilnius

Tel. +370 686 02320
Fax +370 52195537
arturas@ekoangarai.lt

Pardavimo skyriumi

Ši svetainė naudoja slapukus statistikos, analizės ir rinkodaros tikslais, įskaitant jūsų interesų tyrimus.
Naršyklėje galite nurodyti saugojimo ir prieigos prie slapukų sąlygas. Daugiau