Apie įmonę

Protan Elmark

Tentiniai angarai ir palapinės

visada aukščiausia kokybė

Protan Elmark tiekia į rinką tentinius angarus ir palapines, pagamintas iš patvarių PVC medžiagų. Šie gaminiai rinkoje išsiskiria savo aukšta kokybe, atitinkančia skandinaviškus standartus, kuriems įkvepia Norvegijos partneris - Protan AS. Prekyba tentiniai angarais vykdoma daugelyje šalių.

Reaguodama į klientų poreikius, Protan Elmark sudarė universalios paskirties angarų ir palapinių asortimentą. Ypač reikliems klientams įmonė taip pat siūlo angarų gamybą pagal užsakymą, remiantis individualiais projektais.

Aukšta gamybos kokybė

Naudojamų šiuolaikiškų projektavimo įrankių dėka Protan Elmark angarai yra saugūs naudotojams ir atsparūs sudėtingoms oro sąlygoms.

Patikimos medžiagos

Angarai gaminami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, daugelį kartų patikrintas Protan Elmark laboratorijose.

Norvegiškos tradicijos

2008 m. rugpjūtį Norvegijos įmonė Protan AS susijungė su Lenkijos firma Elmark Hale. Veikianti nuo 1939 metų norvegų įmonė susidomėjo bendradarbiavimu su lenkų firma, atkreipusi dėmesį į aukštą siūlomų medžiagų kokybę.

Kaip tarptautinio bendradarbiavimo rezultatas, buvo sukurta įmonė - Protan Elmark, kuri šiandien yra tentinių angarų gamybos lyderė.

Gamybos kokybė

Palapinių gamybos darbai atliekami šiuolaikiškiausiais įrengimais, įdiegta kokybės valdymo sistema ISO 9001.

Ekspertų komanda

Protan Elmark stiprybė - kvalifikuota konstruktorių komanda, kuri gamina ir įgyvendina tentinių angarų projektus, patenkindama aukščiausius klientų lūkesčius.

Mumis patikėjo

ŽIŪRĖTI VISAS REKOMENDACIJAS

SUSISIEKITE SU MUMIS

 

KLAUSKITE MŪSŲ

KONFIGŪRUOKITE ANGARĄ


Norėdami gauti detalų kainos pasiūlymą, konfigūruokite angarą ir atsiųskite mums savo kontaktinius duomenis.

Pateikti užklausą

Kontaktai

Skambinkite mums

+370 686 02320
grįžti